Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kladno 2016

28. 7. 2016

DVACÍTKA

Když se před dvacety lety konal v Kladně Rozdělov 1. ročník, nikdy bych nevěřila, že se to povede udržet dvacet let. Ale je to jen díky tomu, že se již tenkrát sešla bezvadná parta lidí z celé republiky pro které jsem ráda tyto ročníky připravovala a snad ještě nějaký rok připravovati budu.

Letošní tábor se konal od 15.-24. července. Ve čtvrtek 21. se konala oslava dvacátého výročí. Kromě táborníků byli pozvání i někteří místní členové klubu. P. Zedínek, který měl nápad uspořádat tábor v Kladně Rozdělově, p. Roček a ing. Leitner, kteří se pravidelně starají o zázemí (sekání trávy, čisté kotce atd.), p. Hofman-předseda klubu U Zvonečku, K. Ročková, která nám dlouhá léta vařila, Věra Závrská a Petr Polach, kteří se starají o naše žaludky už několik let a L. Jonáš. Peklo se 70kg prase, pilo se točené pivo a všem moc chutnalo.

Celkem se tábora zúčastnilo 40 lidí a 35 psů. Každý den ráno byly stopy a od 9,30 poslušnost jednotlivě. Dvakrát nám na tábor přijel figurovat Lukáš Kraus a 2x jsme na obrany "použili" začínajícího figuranta Standu Kaupise.

Jako každý rok tak i letos se konaly soutěže-plná miska, škopek, svačinka z ryb, ucho, točení, točí se točí, zelené bláznovství a tokšip. Ti co by chtěli vědět co se pod názvy skrývalo za soutěže, pojeďte s námi příští rok.

Letošním vítězem se stal Hanibal Moniky Olmrové, druhý byl Bragon Martiny Bartůškové a třetí Ball Gerda Holého.

Deset dnů uteklo jak voda a tak už se zase všichni těšíme na další dvacátý první ročník, který se bude konat od 14.-23. července 2017.

I letos se vybralo formou akce přinesených věcí na útulky a to částka 11.160,-kč. Všem moc děkuji.

Vedoucí tábora Ilona